خانه / میز پینگ پنگ / قیمت خرید انواع میز پینگ پنگ ارزان آپارتمانی دست دوم تاشو

قیمت خرید انواع میز پینگ پنگ ارزان آپارتمانی دست دوم تاشو

میز پینگ پنگ ارزان در مدل های تاشو و آپارتمانی متفاوت می باشد. قیمت خرید انواع میز پینگ پنگ بر اساس نو و دست دوم بودن این محصول مشخص می شود. به همین منظور بزرگترین شرکت های تولید کننده با بهترین مارک موجود ، مرغوب ترین ها را برای مشتریان در بازار ایران به همراه خواهند داشت. میز پینگ پنگ نمونه های بسیار متنوعی در بازار ایران دارد. مدل های بسیار خاصی از انواع میز پینگ پنگ در بازار ایران با قیمت های ویژه ای برای مشتریان و مصرف کنندگان ارائه می شود. بررسی مدل ها و طرح های تولید شده میز پینگ پنگ در بازار ایران باعث می شود تا خرید این محصول با قیمت های مناسب تر صورت گیرد و این کار ارزش بسیار زیادی برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت:

انواع میز پینگ پنگ ارزان

مدل های بسیار زیاد و متنوعی از انواع میز پینگ پنگ در بازار ایران تولید و عرضه شده است. برای شناخت بیشتر از این مدل ها نام برده می شود:

 • میز پینگ پنگ آپارتمانی
 • میز پینگ پنگ باشگاهی
 • میز پینگ پنگ تاشو
 • میز پینگ پنگ دست دوم
 • میز پینگ پنگ شیشه ای
 • میز پینگ پنگ ام دی اف
 • میز پینگ پنگ کشویی
 • میز پینگ پنگ خانگی
 • میز پینگ پنگ مسابقاتی
 • میز پینگ پنگ حرفه ای
 • میز پینگ پنگ پارکی

این مدل ها را می توان به سادگی در باازر ایران تهیه کرد.

میز پینگ پنگ ارزان

چرا میز پینگ پنگ دست دوم در بازار خرید و فروش می شود؟

خرید یک کالای مستعمل یا دست دوم در بازار هر محصولی دلایل خاصی دارد. برخی از این دلایل را بررسی می کنیم و آن را در بازار خرید انواع میز پینگ پنگ دست دوم نیز بررسی خواهیم کرد:

 1. ارزان بودن قیمت خرید
 2. نبود نمونه های نو و آکبند محصول
 3. ارزش بیشتر کالا در برابر قدمت آن
 4. نبود برخی از مدل های قدیمی در بازار

این دلایل به تنهایی می تواند در بسیاری از کالا ها در بازار دیده شود. اما زمانی که صحبت از خرید یک میز پینگ پنگ ارزان قیمت در بازار به میان می آید، خرید میز پینگ پنگ دست دوم یکی از دیدگاه های مشتریان برای تهیه این محصول با قیمت بسیار ارزان می باشد. اما این موضوع به تنهایی اشکالات بسیار زیادی را نیز به همراه دارد که باید آن ها را بررسی کرد و بی گدار به آب نزد و تصمیمی مناسب گرفت. خرید یک میز پینگ پنگ دست دوم روش بسیار خاصی دارد. استفاده از این روش می تواند صرفه جویی بسیار خوبی در هزینه های مشتری ها نماید. به همین منظور در بازار های روز ایران خرید یک میز پینگ پنگ دست دوم نیاز به کمی صبوری و تامل دارد.

میز پینگ پنگ دست دوم خانگی

چرا میز پینگ پنگ دست دوم نخریم؟

میز های پینگ پنگ دست دوم که در بازار ایران عرضه می شوند، اشکالات خاصی دارند. این اشکالات باعث شده تا بسیاری از مشتریان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این حوزه دچار مشکل در خرید خود شوند. اما این مشکلات را باید بررسی کنیم و در زمان خرید هریک از این موارد را مد نظر قرار بدهیم. در این خصوص آن ها را نام خواهیم برد:

 1. خرابی میز های پینگ پنگ دست دوم
 2. تمام شدن عمر مفید میز های پینگ پنگ
 3. جاگیر بودن و مشکل ساز بودن میز های دست دوم
 4. تنوع مدل های جدید میز پینگ پنگ دست دوم
 5. ارزش مالی میز پینگ پنگ دست دوم

هریک از دلایل بالا می تواند مشکل بسیار زیادی را برای خریداران میز پینگ پنگ به همراه داشته باشد. در این خصوص بررسی آن ها اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

خرید میز پینگ پنگ دست دوم

خرابی میز های پینگ پنگ دست دوم

عمده میز های پینگ پنگ دست دوم عرضه شده در بازار ایران به دلیل خرابی های موجود برای فروش گذاشته می شوند. خرابی هایی که ناشی از دلایل متفاوتی ایجاد می شوند و مالکان میز های پینگ پنگ را مجبور به فروش آن ها می کنند. این موارد در دید مشتریان وجود نخواهند داشت و می تواند صدمه بسیار زیادی به بازار خرید و فروش و عرضه این محصول بزند. از دلایل این خرابی ها به موارد زیر اشاره می کنیم:

 • عدم نگهداری صحیح میز پینگ پنگ
 • عدم نصب صحیح میز پینگ پنگ
 • ضربه زدن به بدنه میز پینگ پنگ
 • قرار دادن اجسام سنگین روی صفحه های میز پینگ پنگ
 • قرار گرفتن میز های معمولی ( غیر از میز های ضد آب ) در برابر رطوبت
 • باز و بسته کردن میز ها بدون توجه به لولاب ها و پایه های مخصوص

این موارد بخشی از مهم ترین بی دقتی هایی است که باعث می شود تا یک میز پینگ پنگ به سادگی خراب شود. رعایت نکردن این موارد و باعث می شود تا بسیاری از میز های عرضه شده در بازار بعد از مدت بسیار کوتاهی به عنوان میز پینگ پنگ دست دوم عرضه شوند. چون مشتری ها و خریداران از این موارد اطلاعی ندارند، دچار یک خرید اشتباه و ضرر های جبران ناپذیر آن خواهند شد.

میز پینگ پنگ خانگی

تمام شدن عمر مفید میز های پینگ پنگ

هر محصولی یک عمر مفید دارد. عمر مفید یک میز پینگ به معنی زمانی است که می توان بهترین استفاده را بدون نگرانی و دغدغه خاطر از این محصول داشت. اما در برخی از موارد عمر مفید یک میز پینگ پنگ تمام می شود. باید به این نکته اشاره کرد که عمر مفید میز های پنگ پنگ در مدل های مختلف این محصول بین ۱۰ تا ۲۵ سال است. البته این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد که نگهداری از این محصول می تواند به عمر این کالا بیافزاید. در برخی از مواقع می توان مشاهده کرد که فروشنده ها به دلیل اینکه عمر مفید یک میز تمام شده آن را برای فروش قرار می دهند. شاید این جرقه در ذهن شما زده شود که ” اگر میز عرضه شده سالم باشد که خرید آن مشکلی ندارد ” اما این اشتباهی بسیار بزرگ است. زمانی که عمر مفید یک میز پینگ پنگ تمام می شود، خرابی های آن کم کم شروع به خودنمایی می کنند و شما را از خرید این محصول پشیمان می کنند. اما این سوال وجود دارد که باید چه کار کنیم؟ بهترین راه مشاوره گرفتن از بزرگترین تولیدی میز پینگ پنگ در بازار می باشد. این کار می تواند مسیر را برای شما ساده تر نماید.

میز پینگ پنگ تاشو

جاگیر بودن و مشکل ساز بودن میز های دست دوم

این دلیل یکی از بهترین دلایل موجود در بازار خرید و فروش انواع میز پینگ پنگ دست دوم ارزان قیمت و باکیفیت می باشد. چرا که بررسی ها نشان داده این دلیل تنها دلیلی است که کم ترین خرابی را برای مشتریان در بخش خرید این نمونه از میز ها به همراه دارد. برخی از مشتریان در بازار پس از خرید یک میز پینگ پنگ استاندارد ، متوجه می شوند که فضای کافی را برای استفاده از میز ندارند. به همین دلیل آن را برای فروش می گذارند. در نمونه ای که در بازار خرید میز پینگ پنگ دست دوم اهواز مشاهده شد، مشتری پس از خرید میز و استفاده از آن به مدت ۶ ماه تصمیم به نقل مکان گرفت. اما در مکان جدید فضای کافی برای نصب میز پینگ پنگ نداشت. به همین دلیل این مشتری نیز مجبور به فروش این میز شد.

نکته بسیار مهمی که در این بخش وجود دارد، اگر در زمان حمل و نقل و نصب این نمونه از میز های پینگ پنگ، اشکالی برای این محصول ایجاد نشده باشد، این نمونه از میز پینگ پنگ دست دوم در بازار از بهترین مدل های موجود و بهترین انتخاب های مشتریان می باشد و می توان آن را به سادگی و با خیال راحت تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

در این خصوص همیشه از عرضه کننده بخواهید تا دلیل فروش میز پینگ پنگ خود را اعلام نماید.

ابعاد میز پینگ پنگ

تنوع مدل های جدید میز پینگ پنگ دست دوم

از دیگر دلایل مطرح شده برای فروش یک میز پینگ پنگ دست دوم از سوی عرضه کننده، می توان به تنوع مدل های جدید میز پینگ پنگ اشاره کرد. برخی از مشتریان به محض ورود یک مدل جدید از میز پینگ پنگ در بازار نسبت به فروش میز قبلی خود اقدام کرده و میز جدید را خریداری می کنند. میز پینگ پنگ دست دوم آن ها یکی از انتخاب های مناسب است. اما باید این نکته را نیز در نظر داشت که خرابی های گفته شده نباید در میز عرضه شده وجود داشته باشد. به همین منظور می توان از بین این نمونه از میز هایی که در بازار عرضه شده است، بهترین نمونه را خریداری کرد.

مدل های میز پینگ پنگ

ارزش مالی میز پینگ پنگ دست دوم

این موضوع یکی دیگر از مواردی است که باعث شده تا خرید میز پینگ پنگ دست دوم در بازار مشکلات زیادی داشته باشد، ارزش مالی میز پینگ پنگ استفاده شده می باشد. برخی از میز های عرضه شده در بازار به قیمت اصلی خود فروخته نمی شوند. برای مثال مشتری هایی با ما ارتباط می گیرند و اعلام می کنند که یک میز را مثلا به قیمت ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان خریداری کرده اند. اما پس از بررسی مدل و عکس های ارسالی از سوی مشتری می توان مشاهده کرد که میز عرضه شده حتی ۴۰۰٫۰۰۰ تومان هم ارزش نداشته است. برای این موضوع باید از متخصصین خرید و فروش یک میز پینگ پنگ دست دوم در بازار کشور کمک گرفت.

فروشگاه میز پینگ پنگ ارزان

سفارش میز پینگ پنگ دست دوم

تهیه یک میز پینگ پنگ دست دوم در بازار روش های زیادی دارد که به چند روش مهم آن اشاره می کنیم و مهم ترین نکته های آن را بررسی می کنیم. سفارش خرید یک میز پینگ پنگ دست دوم در بازار به روش های زیر امکان پذیر است:

 1. خرید میز پینگ پنگ از تولید کننده این محصول
 2. خرید از سایت های آگهی دهنده
 3. خرید از عرضه کنندگان شخصی
 4. خرید از باشگاه های پینگ پنگ و کلوپ های بازی

موارد بالا باید با نکته های خاص خود بررسی شود تا بهترین انتخاب از میان آن ها انتخاب شود.

خرید میز پینگ پنگ از تولید کننده این محصول

شرکت سیناراد اسپورت برای راحتی مشتریان خود چه در زمان خرید و چه در زمان فروش یک میز پینگ پنگ ، بخشی را در واحد فروش خود ایجاد کرده است. این بخش که فروش انواع میز پینگ پنگ دست دوم ارزان نام دارد، توانسته است بهترین نمونه های میز های عرضه شده به این شرکت را ، با قیمت های مناسب خریداری کرده و پس از بررسی از نظر نبود اشکال های فنی آن را برای مشتریان خود عرضه می نماید. در این خصوص می توان با اطمینان کامل از مدیران فروش سیناراد اسپورت، بهترین خرید میز پینگ پنگ را انتظار داشت. این مسیر یکی از بهترین مسیر های موجود در بازار خرید و فروش می باشد که شما می توانید از طریق بخش تماس با مدیران فروش ما به سادگی اطلاعات کافی در این بخش کسب کنید.

تولید کننده میز پینگ پنگ

خرید از سایت های آگهی دهنده

برخی از سایت های ارائه آگهی فروش اجناس دست دوم و مستعمل، میز های پینگ پنگ را نیز عرضه می کنند. این کار باعث شده تا مشتریان دسترسی بسیار زیادی به این محصولات داشته باشند. اگر از این روش استفاده می کنید حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که فروشنده باید با صداقت کامل تمامی مشکلات میز را اعلام کند. همچنین باید قیمت مناسبی برای محصول خود داشته باشد. این موارد می تواند خرید شما را ایمن تر نماید.

سایت فروش میز پینگ پنگ

خرید از عرضه کنندگان شخصی

در این روش یک اشکال بسیار بزرگ وجود دارد. این اشکال فاصله مصافتی است. برای مثال ممکن است فروشنده میز پینگ پنگ در بازار شهر شیراز باشد و خریدار در بازار شهر تهران، این فاصله مکانی اجازه نمی دهد که مشتریان با خیال راحت خرید خود را انجام دهند. همچنین هزینه های باربری نیز در این روش بسیار زیاد بوده و اصلا به صرفه نخواهد بود.

میز پینگ پنگ آپارتمانی

خرید از باشگاه های پینگ پنگ و کلوپ های بازی

برخی از کلوپ های بازی برای تغییر شرایط کاری خود و یا خرید میز های پینگ پنگ جدید نسبت به فروش میز های قدیمی اقدام می کنند. به همین دلیل می توان از این مراکز نیز میز های خاصی را تهیه کرد. در این روش شما می توانید میز های خوبی را تهیه و خریداری کنید اما یک مشکل اساسی وجود دارد. این مشکل فروش عمده این میز ها می باشد. یعنی این مراکز بیشتر میز های خود را به صورت عمده عرضه می کنند. در مواقع خرید میز پینگ پنگ به صورت جزئی و تک نمی توان از این روش استفاده کرد.

میز پینگ پنگ باشگاهی

مدل های میز پینگ پنگ ارزان

میز پینگ پنگ ارزان قیمت تنوع بالایی دارد، اما ارزان بودن این محصول به دلیل بی کیفیتی آن نمی باشد. دلیل ارزان بودن انواع میز پینگ پنگ در بازار خرید و فروش ایران در موارد زیر مشخص شده است:

 • استفاده از مواد اولیه درجه یک
 • خرید مستقیم از تولیدی
 • خرید عمده میز پینگ پنگ

تمامی موارد بالا در انتخاب یک میز پینگ پنگ درجه یک اهمیت بسیار بالایی دارد.

میز پینگ پنگ ارزان

مرکز تولید و فروش میز پینگ پنگ در ایران

معتبر ترین تولیدی و شرکت عرضه کننده انواع میز پینگ پنگ در بازار ایران توانسته است بهترین نمونه های موجود از این محصولات را برای مشتریان ارائه نماید. فاصله شما تا دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت میز پینگ پنگ و خرید آن در سراسر ایران تنها یک تماس تلفنی با این شرکت می باشد. شما نیز میتوانید از مسیر های ارتباطی زیر به سادگی مرغوب ترین نمونه میز پینگ پنگ را با قیمت های بسیار ویژه ای از بزرگترین تولیدی این محصول در ایران به صورت مستقیم و جزئی یا عمده تهیه نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت:
مهندس علی شعبانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120035849
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: 09120035849
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه : کرج - جاده قزلحصار - مجتمع تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت
address icon آدرس دفتر: تهران - کامرانیه جنوبی - کوچه پرستو

مطلب پیشنهادی

میز پینگ پنگ ضد خش

بررسی قیمت میز پینگ پنگ ضد خش خانگی

بررسی قیمت میز پینگ پنگ ضد خش خانگی باعث شده تا تمامی خریداران در بورس …

کانال محصولات مسئول فروش